Pitbull, 30 Haziran'da İstanbul'da

in

Pitbull, 30 Haziran'da İstanbul'da

Pitbull, 30 Haziran'da İstanbul'da

Dans müziğinin fenomeni Mr Worldwide-Pitbull, 30 Haziran'da Küçükçiftlik Park'ta konser verecek.

“Give Me Everything Tonight”, “Let It Rain Over Me”, “International Love”, “Suavemente” ve “On The Floor” ?gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan Pitbull, “Olmeca Golden Nights” kapsamında 30 Haziran'da İstanbul'da olacak.
Bilet fiyatları ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanı sıra Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown ve Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı.

“Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Pitbull, Küçükçiftlik Park'ta vereceği konserle, dans müziği hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. “Olmeca Golden Nights”ta Pitbull performansı öncesinde dünyaca ünlü DJ ve sanatçılar da sahne alacak.

Bilet fiyatları 80 ile 350 lira arasında değişen konserin, yüzde 30 indirimli biletlerinin ise bugün satışa sunulacağı bildirildi.  

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow SORA on Twitter or read the blog.

GameStick

Özel Teklif

www.benimrentacar.com 'da size özel % 25 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kupon Kodunuz: 7356oles

İletİŞİm

s.hacihasanoglu@gmail.com